Terminale Płatnicze / Aktualności / general press release / 2014 /

Bezprzewodowy terminal dla klientów mBanku

Bezprzewodowy terminal dla klientów mBanku

Warszawa, 3 lutego 2014 – Firmowi klienci mBanku dostali do ręki (dosłownie) nową rzecz. Po bezpłatnej obsłudze gotówkowej oraz darmowych przelewach z firmowego konta mogą teraz korzystać również z bezprzewodowego terminalu do transakcji płatniczych.


Nowa oferta stała się możliwa dzięki współpracy mBanku i niemieckiej firmy Montrada specjalizującej się w usługach autoryzacji i rozliczania kart płatniczych. Skierowana jest zarówno do nowych, jak i dotychczasowych klientów banku, którzy w swej pracy potrzebują przenośnego terminalu. Bank gwarantuje atrakcyjną, miesięczną opłatę za dzierżawę terminalu, darmowe przelewy internetowe przez rok i bezterminowo bezpłatne przelewy do ZUS i urzędu skarbowego.

Dodatkowo klienci otrzymują możliwość negocjowania i obniżenia prowizji od transakcji w przypadku spadku stawki interchange. Udostępniony w pakiecie terminal iWL250 GPRS pozwala na akceptację płatności bezgotówkowych kartami Visa i MasterCard. Obsługuje też płatności w technologii zbliżeniowej payWave i PayPass.


O PaySquare SE

Dzięki PaySquare przedsiębiorcy mogą przyjmować i rozliczać płatności niemal wszystkimi kartami debetowymi i kredytowymi. Pay Square obsługuje rocznie ponad 262 miliony transakcji bezgotówkowych realizowanych przez ponad 120 000 konsumentów w Europie. Firma zajmuje się również dostawą i serwisem terminali do przyjmowania płatności oraz obsługą bankomatów. PaySquare łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie w obsłudze płatności z lokalnym podejściem, dzięki przynależności do grupy Equens SE, jednego z największych dostawców usług systemów płatniczych w Europie. Siedziba główna PaySquare znajduje się w Utrechcie, w Holandii, a jej lokalne biura w Warszawie i w niemieckim Frankfurcie. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.paysquare.eu