Terminale Płatnicze / Aktualności / general press release / 2014 /

PaySquare oficjalnie zastępuje firmę montrada

PaySquare oficjalnie zastępuje firmę montrada

Warszawa, 2 kwietnia 2014 – Z początkiem kwietnia wystartowała firma PaySquare SE, która powstała w wyniku fuzji działającej dotychczas na polskim rynku montrada GmbH i holenderskiej firmy PaySquare BV. Firma oferuje rozliczenia płatności bezgotówkowych oraz wynajem terminali. Dotychczasowi klienci płynnie przeszli pod skrzydła PaySquare SE.


Głównym punktem oferty nadal będzie pakiet Firma z Kartą, a wraz z rozwojem firmy pojawią się nowe usługi dodatkowe. Podstawą oferty PaySquare SE pozostaje Firma z Kartą – pakiet dla małych i średnich przedsiębiorców, a także właścicieli punktów handlowo-usługowych i gastronomicznych. Pakiet obejmuje zarówno wynajem nowoczesnego terminala, jak i rozliczenia płatności.

 Z naszych statystyk wynika, że klienci dokonujący płatności kartą, są w stanie wydać więcej. Wiemy też, że brak możliwości płacenia kartą często wiąże się z utratą klientów i stopniowym spadkiem obrotów. Dlatego właśnie oferujemy pakiet Firma z Kartą, który jest w pełni dostosowany do polskich warunków rynkowych i umożliwia przedsiębiorcom akceptowanie różnego typu płatności - mówi Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży w firmie PaySquare SE.


Szeroki wachlarz dodatkowych usług Klienci PaySquare mogą również korzystać z usług dodatkowych takich jak akceptacja płatności zbliżeniowych za pomocą kart płatniczych oraz smartfonów wyposażonych w kartę do płatności zbliżeniowych. Kolejną usługą, która w ostatnim czasie coraz bardziej zyskuje na popularności jest cash back, czyli wypłata gotówki przy dokonywaniu płatności za towary i usługi poprzez terminal płatniczy. Dla klientów to dodatkowa zachęta do robienia zakupów w sklepie oferującym taką usługę – podczas transakcji mogą bowiem wypłacić gotówkę. Wspólna oferta z mBankiem PaySquare będzie nadal rozwijał współpracę z mBankiem. Klienci banku w ramach konta mBIZNES, stworzonego z myślą o przedsiębiorcach, otrzymają bezpłatną obsługę gotówkową w placówkach mBanku, darmowe przelewy z konta firmowego oraz atrakcyjną stawkę na dzierżawę terminala, w tym nowoczesnych, bezprzewodowych terminali gwarantujących najwyższy standard obsługi.

Dzięki tej współpracy klienci otrzymują kompletny pakiet usług na atrakcyjnych warunkach. Fuzja spółek działających w ramach grupy Equens miała na celu stworzenie firmy o europejskim zasięgu i na europejskim poziomie. Co ważne, PaySquare SE nadal mocno będzie skupiał się na jasnych i prostych warunkach umów oraz wysokiej jakości obsłudze klienta. Główna siedziba firmy znajduje się w Utrechcie, w Holandii, a jej lokalne biura we Frankfurcie i w Warszawie.


O PaySquare SE

Dzięki PaySquare przedsiębiorcy mogą przyjmować i rozliczać płatności niemal wszystkimi kartami debetowymi i kredytowymi. Pay Square obsługuje rocznie ponad 262 miliony transakcji bezgotówkowych realizowanych przez ponad 120 000 konsumentów w Europie. Firma zajmuje się również dostawą i serwisem terminali do przyjmowania płatności oraz obsługą bankomatów. PaySquare łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie w obsłudze płatności z lokalnym podejściem, dzięki przynależności do grupy Equens SE, jednego z największych dostawców usług systemów płatniczych w Europie. Siedziba główna PaySquare znajduje się w Utrechcie, w Holandii, a jej lokalne biura w Warszawie i w niemieckim Frankfurcie. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.paysquare.eu